2-годишно дете от Смолян е починало, след като се е задавило с храна. Това съобщиха от пресцентъра на ОДМВР – Смолян.
На 11.01.2023 г. около 19:10 часа на тел. 112 в РУ-Смолян е получен сигнал от служител на спешен кабинет към МБАЛ-Смолян, че при тях е постъпило 2-годишно момченце от Смолян, което се е задавило с храна. Същото е било без сърдечен ритъм и жизнени функции, съобщи "Фокус".
Тялото на детето е преведено за аутопсия. Местопроизшествието е посетено от дежурна оперативна група при ОДМВР-Смолян и следовател при ОП-Смолян. Образувано е следствено дело. Работата по случая продължава.
Снимка: Димитър Кьосемарлиев, Bulgaria ON AIR
Тагове:
Валяк падна от платформа и затвори Кресненското дефиле ВИДЕО
Демерджиев за акцията във Варна: 25 задържани, 5 от тях са общински служители
Димитър Илиев за безопасността: Това не са мантинели, а солети
Разследват смъртта на 85-годишен чешки турист в басейн в Приморско
Как да се грижим за кожата през лятото в 3 стъпки
На сънищата ли се дължи умората след събуждане?
Ентезит – кога болката в петата не е само от натоварване?
Нова терапия дава надежда за възстановяване след тежки гръбначни травми
Кой е астрономът Шарл Месие, създател на каталог на мъглявините
Светът е по-близо до ядрена катастрофа от всякога, предупреждава виден физик
Представиха първия в света теснолинеен влак на водород
Астероид ще прелети край Земята този уикенд
25 души са арестувани при акцията във Варна, петима от тях са общински служители
Оставиха в ареста шофьора, обвинен за катастрофата в Свети Влас, при която загина украинско момиче
„Соколите“ вземат ляв бек от Гьозтепе
Потребителската кошница остава 55 евро
Над 1000 младежи във Варна преминаха обучения с участието на DEA
Как използването на AI превръща публиката в съавтор при имерсивното изкуство
Разпродажбите в технологичния сектор потопиха индексите в Азия
Приложението с общинските проекти отпада от бюджета - как ще се финансират те?
Kia разчита на хибридите за глобалния си растеж